Ježek web design

Pěkný web levně - úpravou webové šablony

Tvorba webu z www šablony

Pokud netrváte na originální grafice, vytvořené na zakázku, pak pro vás může být řešením zakoupení hotové webové šablony a její následná úprava. Web vás v takovém případě vyjde levněji, než jeho návrh od píky - viz. příklad vpravo ...

Co byste měli vědět

Je důležité pořídit šablonu, která se vám nejen bude líbit, ale bude i co nejlépe odpovídat plánovanému obsahu. A dále - šablona musí být bez redakčního systému - cizí redakční systémy neinstaluji ani nespravuji!

Proto je dobré postupovat následovně:

  • dopředu si rozvrhnout stránky i jejich texty - jejich případnou aktulizaci jsem samozřejmě schopen a ochoten dělat
  • najít šablonu, do které budou dobře pasovat (tj. s minimem úprav)
  • nakupujte pouze šablony, bez redakčního systému (tj. ne WordPress Themes, Joomla Templates, Prestashop Themes, Magento Themes)
  • před zakoupením je dobré vše zkonzultovat (samozřejmě v této fázi zdarma)
  • pokud nemáte možnosti nebo chuť, mohu zakoupit šablonu sám
  • probrat detaily úprav = co nejdetailněji specifikovat potřebné úpravy každé stránky, menu, galerie atd.
  • zakoupit webhosting (také rád poradím)

Cena úpravy se samozřejmě odvíjí od jejího rozsahu a náročnosti. Obecně bývá mezi 5 a 8 tis. Kč, což je výrazně méně, než za vybudování podobného webu na zelené louce ...

Jak probíhá realizace

Zákazník nebo já zakoupí web šablonu, zašle mi detailní specifikaci změn a veškeré potřebné podklady (texty ve formátu DOC, fotky, logo atd.). Pro nákup šablony je třeba mít účet PayPal nebo vhodnou internetovou platební kartu.

V případě, že šablonu budu kupovat osobně, požaduji zálohu.

Po provedení potřebných úprav šablony a jejím naplnění českými texty, umístím hotový web na nový webhosting a se zákazníkem doladíme poslední dataily ...

Co dál?

Na začátku je dobré web trochu popostrčit, aby byl lépe k nalezení ve fulltextových vyhledávačích, jako je Seznam a Google. Proto následně doporučuji web zaregistrovat alespoň do základních katalogů, pro získání zpětných odkazů.Podívejte se i na ukázky mého webdesignu ...Nebo na ukázky webových šablon:
Template Monster www šablony

Ukázka realizace a cen:

Originál šablona:

ukázka webu z šablony

Cena šablony: 75$ (cca 1800 Kč)


Upravená web šablona:

ukázka webu z šablony

Cena úpravy: 5000 Kč

Cena celkem: 6800 Kč

Úprava zahrnovala změnu loga, redukci obrázků v titulním slideshow, změnu menu (redukce a přesun položek), kompletní výměnu textů, výměnu fotek v galerii, kompletní předělání kontaktního formluáře na PHP variantu s captcha, změnu pozice v mapě.


Akce - sleva webových šablon:

template monster

Zaujala vás moje nabídka úpravy webových šablon?

Pak mne neváhejte kontaktovat pro detailní informace.