Ježek web design

Tvorba webových stránek Liberec

S klienty jednám nejraději osobně. Přímá komunikace se zákazníkem vede k nejlepším výsledkům: já vím přesně co chcete a vy to také dostanete ...


Jak vypadá typická realizace webu?

  • S klientem si dohodneme schůzku, na které osobně probereme požadavky na vzhled a funkcionalitu budoucího webu.

  • Dle zadání provedu návrh grafického layoutu budoucího webu a nad ním pak probíhá komunikace s klientem a následné úpravy layoutu, až k úplné spokojenosti všech.

  • Po odsouhlasneí grafiky z ní vytvořím šablonu a realizuji kompletně web, včetně doprogramování extra funkcí dle požadavků zákazníka (např. kontaktní formulář, diskuze atd.).

  • Standardně provedu prvotní naplnění redakčního systému texty, které dodá zákazník a tím je prakticky web hotov.

  • Pokud to klient požaduje, jsem nápomocný s objednáním webhostingu a zaregistrováním domény. Web pak umístím na internet.

  • Ovšem práce ještě zdaleka nekončí - je třeba prezentovat web tak, aby byl na internetu k nalezení. Zde přichází ke slovu registrace do katalogů, případně další formy SEO.

  • Klientovi osobně předvedu práci s redakčním systémem a předám mu i návod v PDF formátu, aby si mohl v budoucnu dělat úpravy obsahu webu sám. V případě nějakého dotazu nebo úpravy webových stránek není problém se na mne obrátit ...

  • To, jak web funguje a co by bylo potřeba zlepšit, se ale pozná až po čase provozu. Takže např. i po roce jsem samozřejmě klientům k dispozici s dílčími úpravami nebo rozšířením webu.

Dlouholetá praxe

Webové stránky tvořím již přes 10 let a mám za sebou řadu internetových projektů od drobných microsite, přes běžné prezentační weby a e-shopy, až po složité portály a on-line aplikace.

Za tu dobu jsem se naučil spoustu věcí a to jak z oblasti webdesignu, tak i z komunikace s klienty.

Žádná zakázka není malá a každý web je důležitý.

Snažím se tedy věci dělat poctivě ...


Díky přímému jednání upřednostňuji zakázky z Liberce a okolí.

Prohlédněte si moje realizace webdesignu v sekci reference.

Pokud máte nějaký dotaz, použijte prosím kontaktní formulář:

Vaše e-mailová adresa:

Vyplňte prosím svůj e-mail aby bylo možno Vám odpovědět.

Nezávazná poptávka nebo dotaz:

Případně mě můžete kontaktovat telefonicky ...