Ježek web design

Tvorba katalogů a vizitek

Grafické práce:

Brandboxx - information guide

Profesionálně vyhlížející katalog za dva dny i s korekturami! Tak to by bylo tato zakázka jednou větou :-)
V pátek jsem dostal zadání a v pondělí už to bylo na světě...
Jde vlastně spíše o informační brožuru než o katalog. Je v češtině a z druhé strany zrcadlově v angličtině. Na deskách je použit parciální lak. Mrkněte na brožuru v nižší kvalitě (originál pro tisk měl 25MB)

Brandboxx Praha
Brandboxx Praha

 

Candia Reality - velkoplošná reklama

Reklama do výlohy: ořezové linky pro vykrojení oblouků, velkoplošný tisk ve vysokém rozlišení. Kompletní návrh grafiky a zpracování podkladů pro tisk. Mimo to jsem této firmě vytvářel i webové stránky s konfortní administrací pro malkéře.

Zadání reklamy

stručné zadání rozměrů zákazníkem

Vizualizace reklamy

vizualizace návrhu reklamy
(montáž do fotografie)

Realizace velkoplošné reklamy

realizace velkoplošné reklamy

 

Gear - katalog oblečení

Zadání bylo velice volné - vytvořit módní katalog pro mladé. Strefil jsem se až s druhou variantou. Ta první byla až příliš ve stylu "street" - ovšem mně se líbila více, asi i díky mým podkladovým fotografiím.
No posuďte sami - v pravém sloupci jsou dvě stránky z původní verze. Pokud Vás to zajímá, připravil jsem zde i PDF katalog v nižším rozlišení (72 DPI). Ten tiskový má totiž přes 15MB ...

Gear katalog
Gear katalog

Gear katalog
Gear katalog

Gear katalog

 

Stomal - prezentační katalog pro zubní laboratoře

Zadání znělo: „vytvořit katalog pro prezentování digitální zubní laboratoře”. Celý design jsem podřídil dojmu digitální 3D technologie. Z důvodu velkého množství informačních textů jsme nakonec zvolili kompromis a použili velký formát papíru potisklý z obou stran a přehnutý natřikrát jako leporelo.

Výsledek musel být naprosto profesionální - PDF soubor určený pro tisk na křídový papír formátu 460x305 mm s 2 mm spadem. Z tiskárny jsem obdržel patřičný barevný profil pro kalibraci obrazového výstupu do PDF. Zmenšený katalog si můžete prohlédnout zde:

Stomal katalog
Stomal katalog

 

Ukázky vizitek:

vizitka KUPHRU
vizitka CANDIA

Katalog je když ...

Vytvořit profesionální katalog, který snese vytištění v "kamenné" tiskárně není jen o tom umět zručně zacházet s grafickým editorem.

Navrhnout dobrý katalog nebo nápaditou brožuru v PDF formátu, to vyžaduje i estetické cítění a kreativitu, ale ani to samo o sobě nestačí. Musíte znát základní pravidla stylistiky a typografie, alespoň trochu se orientovat v tiskařské terminologii a mít potřebné softwarové vybavení.

Také tady, jako kdekoliv jinde platí, že nejvíc se člověk naučí praxí...


Mrkněte i na ukázky mého webdesignu ...

Zaujala vás moje nabídka?

Pak mne neváhejte kontaktovat.